הרבנית

אודליה נעים

אומנית

האומנית אודליה נעים, זמרת מקצועית, יוצאת להקה צבאית, להקת פיקוד העורף. הייתה בכוכב נולד 1, עם נינט טייב ושירי מימון. מתוך אלפים שהתמודדו, אודליה הגיעה  ל- 30 המתמודדים האחרונים. את האודישן האחרון, במעבר מ 30 ל 10 שנכנסו לתוכנית היא לא עברה. כל ה 10 שנכנסו לתוכנית הפכו לסלבס והתפרסמו מאוד. בזמנו, הייתה הרבנית שבורת לב, היא לא הבינה שלבורא עולם היו תכניות אחרות בשבילה  היום כשהיא מבינה זאת, אין מאושרת ממנה על הזכות. בורא עולם נתן לה במתנה את הזכות להופיע בקדושה, בפני נשים בלבד ולקדש שם שמיים ברבים בערבי זיכוי הרבים. ככה שמבחינתה היא הזוכה האמיתית.

לקדוש ברוך הוא היו תכניות אחרות בשבילה, ואודליה המשיכה ללימודי הנדסת תעשייה וניהול וסיימה תואר מהנדסת תעשייה וניהול. בגיל 28 זכתה להכיר את בעלה, ממש בדרך נס ויחד הם זכו לחזור בתשובה לפני 12 שנה ולהקים בית נאמן בישראל. את הסיפור המרתק, המצחיק והפיקנטי אודליה מספרת בערבים שלה, כיצד מבלי שתכננה, החיים שלה השתנו מן הקצה אל הקצה, בערב שכולו העצמה נשית, הומור ושמחה, מלווים בשירה וריקודים שמרחיבים את הלב. הערב קליל, מלא אנרגיות טובות, ומרגש מאוד. ערב שלא ישכח הרבה זמן.

קרא עוד

מה מצפה לנו בערב?

מופע שירה

מופע סוחף ומרגש בליווי מצגת מולטימדיה

הפרשת חלה

ערב עוצמתי מרגש ומאחד שפותח שערי שמיים

העצמה נשית

העצמה נשית דרך סיפור אישי מרתק מלא בניסים וישועות

אומרים תודה לרבנית

נ.ס
קריית טבעון
כל הבנות ממש היו מרותקות ונהנו מאוד מהצורה שבה הרבנית אודליה העבירה את הערב. בערב הפרשת חלה כזה מרתק ומרגש מזמן לא היינו
ח.א
שלומי
הערב היה עוצמתי ומרגש. כל הנוכחות העידו על תחושת הקדושה שזכינו להרגיש בערב זה. הרבנית אודליה העשירה אותנו וריגשה אותנו

היית בערב של הרבנית אודליה נעים?

נשמח לשמוע בכמה מילים!

אודליה נעים1

אודליה נעים2

אודליה נעים3

אודליה נעים-סיפור ישועות אורלי אסף

להזמנת הרבנית אודליה נעים

אפשר גם בטלפון!