הרבנית

מורן קורס

מנטורית, מרצה ומטפלת רגשית עפ"י החסידות

מורן קורס, אשת תקשורת, סופרת, מרצה ומטפלת רגשית וזוגית, מנחת קבוצות ומדריכת כלות ואימא לשישה ילדים.

מגישה תכניות ראיונות ואירוח נשים ונערות בהידברות (ערוץ 97), כותבת טורי דעה במגזינים ובאתרים, מנחת כנסים ומרצה במכללות ובמוסדות ציבור ברחבי הארץ.

מורן מלמדת ומנחה מדי שבוע נשים בארץ ובעולם באמצעות קהילות נשים ונערות לומדות, ומעבירה שיעורים קבועים על פרשת השבוע, זוגיות והבית היהודי.

מורן פסיכותרפיסטית, בעלת תואר שני (M.A), משמשת כמטפלת רגשית לנשים ונערות, יועצת זוגית ומשפחתית ומנחת סדנאות, מפתחת שיטת התקשורת הטיפולית "החיבור השלם".

כתבה את הספרים "דבי, קיבלת מתנה", "הילד שהאיר את העולם", ופיתחה את ערכות הקלפים הטיפוליים "עומקים – התבוננות ושיח", "כיוון ועוצמה".

משתתפת בפרויקטים ארציים לקידום נערות בסיכוי וייעוץ והדרכה לנשים.

 

https://www.hidabroot.org/article/1158284

 

קרא עוד

מה מצפה לנו בערב?

מחשבה טובה

לימוד ותרגול מרתק של עקרונות החשיבה החיובית, זיהוי אמונות מגבילות ושינוי הרגלים

מי צודק?

זוגיות מקרבת ושיח משפחתי מעצים

ושמחת בחייך

הורות בגיל הרך

הורים ומתבגרים

הקשר היהודי

הבית היהודי כבסיס לקשר מתפתח בין בני הזוג

מיקוד מחשבתי וניהול זמן

להתנהל נכון בעולם רצוף הזדמנויות, גירויים והסחות.

אומרים תודה לרבנית

אנונימית
מה מיוחד בשיעורים? - השיעורים אף פעם לא נראים אותו הדבר, אני יודעת שכשאגיע תמיד השם ידבר אליי דרך השיעורים של מורן. מה את מקבלת? - מעבר לדברי תורה ומעבר לשיעורי בית שאני חוזרת ומתבוננת בעצמי, אני מקבלת המון אור, שמחה, קבלה כזו של מי שאני ככה זה הכי טוב, אנרגיות מחודשות, יש בשיעור הזה ככ הרבה שמחה.
אנונימית
אומרים שמה שיוצא מהלב נכנס אל הלב וככה זה עם מורן, ניכר שהיא עושה זאת מאהבה. בנוסף, מורן מעבירה ככ הרבה תוכן, שיעורים, דרשות אירועים כתבות ועדיין, היא חוזרת אלינו בכל יום שלישי מחוברת לעצמה ומחברת אותנו לעצמנו.
אנונימית
מה את מקבלת אצל מורן שאין אצל נשים אחרות? - מורן היא קרן שמש אמיתית, זה מדהים שכל אישה שנכנסת לשיעור מורן נותנת לה תחושה הכי טובה, שהיא הכי מיוחדת, שבשבילה השיעור הזה נכתב ולא היה יכול להתקיים שיעור בלעדיה.
אנונימית
אני לא צריכה הרבה כשאני מגיעה לשיעורים שלה, זה רק לראות אותה עם החיוך על הפנים והאור הגדול זה מה שפותח את הלב ומדבק וכל השאר זה פלוס.
אנונימית
מה מאפיין בעיקר את השיעורים של מורן? - שמחה ואור אמיתיים. היא תמיד מחוייכת, תמיד מוכנה להקשיב, היא באה להעביר שיעור ותמיד תמיד אומרת שהיא לומדת מאיתנו, זה מדהים כמה יש בה לתת ולהעביר עם זאת מלאת ענווה ואהבת ישראל אמיתית.

היית בערב של הרבנית מורן קורס?

נשמח לשמוע בכמה מילים!

להזמנת הרבנית מורן קורס

אפשר גם בטלפון!