הרב

מרדכי חזיזה

מרצה בכיר

יועץ נישואין, פסיכותרפיסט, מנחה הורים, יועץ חינוכי, מומחה בתחום התקשורת
ההתחלה נשמעת כמו סיפור תשובה קלאסי של ספורטאי צמרת, שהפך תוך תקופה קצרה לבעל תשובה נאמן להשם יתברך ולמצוותיו. מילד המתאמן במרכז הטניס בקריית שמונה, הוא הפך לטניסאי מוביל בארץ ובעולם. בהמשך חייו חווה מספר משברים שהובילו אותו לחפש את הקדוש ברוך הוא ולחזור בתשובה שלימה. הוא נישא, זכה להביא ילדה לעולם כנגד כל הסיכויים, ובמקביל אף הפך למזכה רבים מוכר, שדרשותיו והרצאותיו המחזקות מבוקשות ברחבי הארץ. החיים האירו פנים לרב חזיזה, וכמו שהוא מספר בהרצאותיו: "חיינו חיים שגרתיים".
אך יום קודר אחד בחודש טבת הפך את חייו לחלוטין. הוא התבשר בבשורה קשה שגרמה לו לרוץ לבית החולים, שם מצא את הרופאים מקדירים פנים לעומתו. בתו הקטנה, בה זכה לאחר שנים של טיפולים, נפגעה אנושות בתאונת דרכים. מאותו הרגע הגיעו נסיונות קשים ומרים ונראה היה שאחד רודף את השני.
יתכן שאדם אחר היה מתייאש אך הרב חזיזה קיבל את הדין באהבה, והחליט לא לוותר: "אני ידעתי דבר אחד", מספר הרב, "אני ידעתי שיש פה מעין תסריט של הקב"ה. בורא עולם בודק אותי, עד כמה אני אהיה נאמן לו. ואני ראיתי את זה לאורך כל הדרך".
איך הצליח הרב לצאת מהמשברים העצומים שחווה? מה נתן לו את הכוח להתגבר על תקופה רצופת נסיונות, ומה הקשר בין טניס לעבודת השם?
בואי לשמוע את המשך הסיפור המרתק, ולקבל כוחות בערב מיוחד הכולל הרצאות מדהימות והופעה לנשים בלבד. תפרגני לעצמך!

קרא עוד

נושאי ההרצאות

סיפור אישי

לשעבר אלוף ישראל בטניס (מקום שני באירופה) - סיפור עם חיזוק באמונה וביטחון – מרגש עד דמעות

חינוך ילדים

כלים מעשיים מול ניסיונות הדור, כלים מול אתגרי החיים, חום ואהבה לצד גבולות ועוד

שלום בית

תקשורת זוגית, בניית אמון בין בני הזוג, כבוד והערכה בין בני הזוג, כיצד ניתן לצאת ממשברים זוגיים

אומרים תודה לרב

א.מ
1.תודה רבה לרב מרדכי חזיזה, פשוט אין לנו מילים להודות על הצלת ביתנו שהיה לפני פירוד קיבלנו הרבה כלים בתקשורת זוגית ועדיין מקבלים כלים וליווי
מ.ג
2.הזמנו את הרב לספר את סיפורו האישי – כל האנשים התרגשו והתחזקו היה ערב עוצמתי ומרגש, תודה לרב מרדכי חזיזה

היית בערב של הרב מרדכי חזיזה?

נשמח לשמוע בכמה מילים!

להזמנת המרצה מרדכי חזיזה

אפשר גם בטלפון!